Witamy na stronach Internatu Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 56 Rodo Gazetka: Elektronik News Samorząd Internatu
Współpracujemy ze szkołami:
Samorząd Internatu
Rozwijając postawy prospołeczne naszej młodzieży, oraz chcąc zachęcić ją do wzajemnej współpracy na linii: internat - wychowankowie, w placówce funkcjonuje Samorząd Internatu ZSE. Jest to komórka składająca się z wychowanków naszego internatu wybranych przez pozostałych wychowanków internatu w demokratycznych wyborach. Wybory odbywają na przełomie wrzesień/październik i mają na celu wyłonienie: przewodniczącego oraz zastępców Samorządu Internatu, oraz skarbnika.
Zarząd Samorządu Internatu w roku szkolnym 2020/2021.
Przewodniczący Samorządu: Maciej Zając
Zastępca Przewodniczącego Samorządu: Aneta Kutyła
Skarbnik: Dawid Kurzępa
Opiekun Samorządu Internatu: mgr Edyta Chorzępa
Wybór przewodniczących poprzez głosowanie młodzieży dotyczy także działających na terenie Internatu ZSE Sekcji i Kół Zainteresowań:
Koło honorowego dawcy krwi (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Kacper Gęborys, opiekun sekcji: mgr Piotr Woźny
Sekcja dekoracyjna (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: - - - - - - - , opiekun sekcji: Ewelina Błońska-Rybarczyk
Koło wolontariatu (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Ewelina Boroń, opiekun sekcji: mgr Dorota Szubart-Rosicka
Koło informatyczne (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Maciej Futyma, opiekun sekcji: mgr Piotr Woźny
Sekcja kulturalno-oświatowa (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Aneta Kutyła, opiekun sekcji: mgr Alicja Grzebyk, Ewa Kornak
Sekcja nauki (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: - - - - - - - , opiekun sekcji: mgr Janusz Głowiak
Sekcja plastyczna (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: - - - - - - - , opiekun sekcji: mgr Joanna Drupka
Sekcja biblioteczna (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Dawid Kurzępa, opiekun sekcji: mgr Katarzyna Chudzik
Sekcja sanitarno-higieniczna (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: - - - - - - - , opiekun sekcji: mgr Dorota Szubart-Rosicka
Sekcja turystyczna (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Łukasz Sroczyk, opiekun sekcji: mgr Krzysztof Holdenmajer
Sekcja sportowa (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: - - - - - - - , opiekun sekcji: mgr Cecylia Brud
Koło taneczne (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Aneta Kutyła, opiekun sekcji: mgr Edyta Chorzępa
Koło ekologiczne (zobacz szczegóły)
Przewodniczący: Michał Mytych, opiekun sekcji: Waldemar Znojek
Przewodniczący grup wychowawczych:
Grupa I: Paweł Grechuta, zastępca: Jan Makara
Grupa II: Mikołaj Data, zastępca: Hubert Bujdasz
Grupa III: Karol Wrona, zastępca: Krzysztof Kufel
Grupa IV: Karol Jarema, zastępca: - - - - - - - - - -
Grupa V: Oliwia Solarz, zastępca: Dominika Knapp
Grupa VI: Sylwia Rzucidło, zastępca: Aleksandra Bielec
Grupa VII: Maciej Futyma, zastępca: Sandra Ćwikła
Dokumentacja obowiązująca w Internacie
Druki obowiązujące w Internacie
Wyjście dziecka na boisko przy V LO
Karta Obiegowa (na zakończenie roku szkolnego)
Karta Obiegowa (w ciągu roku szkolnego)
Oświadczenie o numerze konta (dotyczy nadpłat)
Pozostawanie w internacie w dniach wolnych
Zgoda rodzica na udział dziecka w zajęciach
Udział dziecka w zajęciach profilaktycznych
Uczestnictwo dziecka w kursie prawa jazdy
Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu drogą mailową.
elektronikinternat@zsel.resman.pl